Par mums

Picērija “Laba Pica” ir atvērta 2015.gada 20.martā un tā atrodas Rīgā, Ulbrokas iela 22A, Pļavniekos.

Mūsu picērijas īpašības:

Tikai svaigi augstākā labuma produkti
Lielu uzmanību mēs pievēršam produktu kvalitātei, kurus pielietojam picas izgatavošanai. Tas ir nosacījums, uz kura rēķina, ne kādos apstākļos, nedrīkst ekonomēt! Visi produkti, kurus mēs iegādājamies (no miltiem līdz gaļas izstrādājumiem) ir augstākā labuma produkti, kurus mēs personīgi izvēlamies pirms uzsākt darba dienu! 

Pašu pagatavota mērce
Ne visi zin, bet picas garša ir ļoti atkarīga no mērces, ar kuru pārklāj mīklu pirms pievienot sieru. Mērcei mēs pievēršam īpašu uzmanību, kura tiek gatavota pēc mūsu unikālās receptes.

Ūdens
Tas izklausīsies neticami, bet ūdenim ir liela nozīme pie picas pagatavošanas. 

Tikai pieredzējuši cepēji
Daudzi no mums nereti sastopas ar situāciju, ka viena un tā pati pica no vienas picērijas, bet pasutīta dažādā laika posmā, ļoti atšķiras pēc garšas, tomēr, mūsu picērijā šis risks ir samazināts līdz minimumam, jo mūsu cepēju pieredze ir ne mazāka par 15 gadiem.

Piegāde

Tikai 3 euro
Pie mums piegāde maksa tikai 3 euro (No 30 € - bezmaksas)

Konfidencialitāte
Mēs garantējam, ka Jūs nekad nesaņemsiet uz savu mobilo tālruni, no kura bija veikts pasūtījums, reklāmas SMS sūtijumus ar mūsu piedavājumiem. 


SIA “Laba Pica” izsaka milzīgu pateicību:
- Apsardzes kompānijai “Koblenz Drošība”
- Hostinga kompānijai "GARMTechnologies"
- Denvers Baltika
- Mozello.lv

Uzmanību!

Pasūtījumu apstrāde notiek no 12:00 līdz 21:00  I-VI,  VII - 12:00 - 19:00. Pasūtījumi, kas veikti citā laikā, netiek apstrādāti. Pasūtījums tiek uzskatīts par apstiprinātu tikai tad, kad operators Jums atzvanīja.

Varat arī pasūtīt pa tālruni:
+371 200 100 80 vai Wolt un Bolt Food.

Gadījumā, ja darba apjoms un pasūtījumu daudzums ir pārāk liels, operators var nepieņemt Jūsu pasūtījumu darba dienas beigās.  Lūgums attiekties uz šo visu ar sapratni. Neatlieciet pasūtījumus uz pēdējo brīdi! Paldies!

Mūsu partneri