Piegāde

1. Piegāde ir pieejama:

Pļavnieki,
Purvciems,
Mežciems,
Dārzciems,
Jugla,
Teika,
Dreiliņi,
Ulbroka.

Minimāla pasūtījuma summa – 15 € (Jugla un Teika -  20 €)
Piegādes maksa – 3.00 €. 
Bezmaksas piegāde: no 30 

Piegādi, ar summu mazāk par 15 eiro, varat veikt, izmantojot mūsu partneru - Wolt vai Bolt Food. - aplikācijas.

Uz citiem rajoniem pasūtījumu ar piegādi veikt nevar, pat par atsevišķu samaksu utt. Mēs nevaram garantēt, ka picas līdz Jums nonāks karstas. 

2. Operātors vienmēr Jūs pabrīdina par maksimālo piegādes laiku!
Tas nozīmē, ja Jums operators saka, ka gaidīšans laiks var būt "līdz divām stundām", tas nozīmē, ka pasūtījums var nonākt līdz Jums jebkurā laikā (arī pēc 30 minūtēm), bet ne vēlāk kā pēc divām stundām. 

3.  Maksimālais laiks, cik kurjers Jūs gaida pie Jūsu nosauktās adreses, sastāda 5 minūtes. Pēc 5 minūtēm, kurjers brauc prom un Jūsu pasūtījumu nogādā atpakaļ picērijā, kur Jūs paši varat paņemt. Otreizēja piegāde netiek veikta. Tapēc ļoti lūdzam Jūs būt atbildīgiem par saviem pasūtījumiem, kurus veiciet uz mājām un lūdzam atrasties mājās brīdī,kad esat veikuši pasūtījumu.

4. Jūsu atrašanās vieta neietekmē pasūtījuma piegādes ātrumu, tā kā pasūtījumus veicam rindas kārtībā! Tāpēc lūdzam Jūs saprast un izturēties saprotoši, ka pat tad, ja dzīvojat blakus, pasūtījumu piegādes laiks var būt krietni ilgāks nekā pasūtījumu saņemšana uz vietas. 

5. Pasūtījumi tiek pieņemti tikai darba laikā no 12:00 līdz 21:00
Pasūtījumus, kurus veicat uz konkrētu laiku,tiek piegādāti (+ / - 15 minūtes), kurus pieņemam no 12:30 līdz 20:30

Gadījumā, ja darba apjoms un pasūtījumu daudzums ir pārāk liels, operators var nepieņemt Jūsu pasūtījumu darba dienas beigās.  Lūgums attiekties uz šo visu ar sapratni. Neatlieciet pasūtījumus uz pēdējo brīdi! 

Piegādes karte

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.